Lanberg Power Distribution unit 200 cm, 7 outlets, black | Lanberg
- TootjadLanberg
- Mudel: PDU-07F-0200-IEC-BK
- Saadavus: 5
-
21€
Lanberg Power Distribution unit 200 cm, 7 outlets, black | Lanberg
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 559 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg power distribution unit 200 cm, 7 outlets, black lanberg, pdu-07f-0200-iec-bk, lanberg, ups

